PIKNIK JSEM SEBOU

27. 6. 2024

16:00 - 19:00 4 volná místa

Zamluvit si termín emailem

3. 7. 2024

16:00 - 19:00 4 volná místa

Zamluvit si termín emailem

18. 7. 2024

16:00 - 19:00 4 volná místa

Zamluvit si termín emailem

Moje cesta k dlouhé sukni

Vždycky jsem toužila nosit dlouhou sukni, hledala jsem, zkoušela, nespočet jsem si jich koupila… ale pořád to nebylo ono. Střihově, materiálově. Lepila se mi na nohy, motala se mi mezi nohy, do schodů jsem ji přidržovala, vypadala jsem jak stará mladá ezo víla. Nic z toho, co moje duše a tělo chtějí nosit 🙂

Dokonce mi někdy před 7 lety jedna prodavačka v butiku „poradila“ že na mojí postavu, rozuměj krátké nohy, nemůžu nosit dlouhou sukni. 

Tím jsem to v sobě uzamkla.

Letos jsem potkala Lucii @jsem_sebou co šije naprosto božský věci. Sukně, šaty, trika, bratílka, mikiny, oversize svetříky.

Cítila jsem zase volání. 

Zajela jsem za ní, vyzkoušela asi 10 sukní a světe div se! Skoro všechny mi sedly. 

A proč? 

Protože šije suprovej střih, kterej prostě sedne každý ženský. Sukně má kapsy! Boží, to miluju! Je z materiálu, kterej mi prostě padne. Lucie má na výběr pro každou, jako fakt. Někdo má rád satén, někdo manšestr, někdo mušelín, plátno, vaflovinu.

Barvy nádherný, sytý nebo sivý, se vzorem nebo bez. 

Odjela jsem v outfitu,

který už sundávám jen na noc 🙂 

Natolik mě její tvorba uchvátila, že jsme se domluvily, že budeme spolu-tvořit. Že dopřejeme ženám dýchánky s focením a zkouškou jejích věcí, aby se mohly cítit samy sebou. 

Naším záměrem je tento pocit dopřávat i dalším ženám, samy ho při tvorbě /Lucie u šití, já u focení/ zažíváme a rády ho předáme dál. 

Proto vznikl projekt pro ženy

Piknik JSEM SEBOU

Dvouhodinové setkání je omezeno počtem, ideálně 3-4 ženy, v nejlepším případě kamarádky, sestry, rodina.

Je to jedinečná příležitost, jak se nechat zachytit mým okem v tenhle moment, ve své kráse právě teď, fotky jsou pocitové, náladové, žádné pózy. 

Můžete si zkusit ze široké nabídky sukní, šatů a svršků, vyzkoušet si barvy, materiály a vzory, které byste si nikdy neměly odvahu zkusit.

Všechno za denního světla a se zpětnou vazbou nejenom našich očí, ale i těch, které si s sebou přivedete. 

Piknik vhodný pro ženy, které se mezi sebou znají.

Ale není to podmínka!

A teď jedno tajemství… když jsem v oblečení, které souzní s mojí duší, nebo podstatou, nebo dosaďte si sami, co je to naše „uvnitř“, tak jsem ve svém životním proudu, daří se mi, zářím, usmívám se, cítím lehkost, radost

a to je pak život! 

A co o PIKNIKU říkají ženy,

které to s námi už zažily? 

„Nejdřív jsem měla pocit, že jsem utekla z reality, než mi došlo, že jsem se vrátila, jak trefně k názevu akce, k sobě. Byla jsem sebou. Terapie v ženském kruhu s úžasnými průvodkyněmi a božím oblečením. Byla v tom láska, síla, něha, ženskost, radost. Absolutní boost pro sebevědomí. Hodně mi setkání rozšířilo možnosti toho, co nosit, abych se v tom cílila dobře. Připadala jsem si jako supervíla. A i jsem tak vypadala, nebo možná právě proto. Já! Rocková princezna! Podezřívám z čarodějnictví prsty co šíji i ty co mačkají spoušť. Střih takový, že sluší každému, jojo, KAŽDÉMU. A těch barev?! Předem upozorňuji, že pravděpodobně nastane chvíle, kdy vám bude líp v barvě nebo vzoru, který "není váš". A fotografické oko to potvrdí, takže až přijde chvíle pochyb... Cítila jsem se dobře v barvách, které nikdy nenosím. A vypadala jsem v nich dobře. Uteklo to až moc rychle, ale odjížděla jsem s úsměvem a krásnými vzpomínkami. Prostě takovej dezert pro duši, dezert plný potřebných živin. 💚“

Martina

„U Lucinky mě to ohromně bavilo, nadchl mě cely půl den ve skvělé společnosti, fotky jsou famózní, necítila jsem se dlouho takto uvolněná a svá 💫! Moc mi to přineslo, hlavně se sobě líbit na fotkách - to jsem dlouho nezažila. Modely jsou lehké, nejsou fádní, naopak jsou originální, slušivé, příjemné a sednou, lahodí oku, ba co je víc, i duši ❤️! Pokud bude další příležitost, určitě znovu Lucii oslovím a vím, že to bude opět plnohodnotné setkání a naplněný den.“

Jana Ř.

„Za mě suprové odpoledne! K foceni jsem byla skeptická, ale bylo to naprosto v pohodě a ohromně jsem se bavila… Lucky oblečení je pohodlné ze skvělých, snadno udržovatelných materiálu…. Co budu dlouze popisovat , mám toho půl skříně a je to 💣“

Zuzka

Fotit se na zkoušení oblečení, já? Rozhodně nemám míry modelky a ostře řezané rysy a ke každé své fotce mám spoustu výhrad. Ale počáteční obavy se rozplynuly v příjemném prostředí, s usměvavou Luckou a téměř neviditelnou Káťou. S holkama jsme nevědely, co si dřív obléci, Lucka nás pobízela, nabízela různé střihy sukní, šatů, tílek a mikin. Ráj pro ženy. A nakonec i pózování “pro foťák” byla radost. Jednu chybičku to mělo… na konci akce jsme si prostě nutně musela koupit pár hadříků, ale nedokázala jsem si vybrat. Takže musím k Lucii zas 😁.

Šárka

"Bomba, tak holky napsaly všechno za mě, takže k tomu nemám navíc co napsat. Jen to, že se k tobě Lucinko vždycky těším na příjemnou atmosféru, ochotu a co budeš mít zase nového co nutně potřebuji. Díky za to že jsi. 🫶"

Jana

Co si můžete odnést?

S Lucií jsme pro vás připravily náramné odpoledne plné prožitků a nádherné atmosféry.

 • Příjemně strávený čas v ženské společnosti

  Vřelý a bezpečný prostor pouze pro ženy
 • Možnost si zkusit, co vaší postavě sluší a po čem vaše duše touží,

  Po čem duše a tělo touží?
 • Zpětnou vazbu od blízkých žen

  K nezaplacení
 • Spoustu vlastních portrétních fotografií, které budou zrcadlit vaší duši /možné zakoupit, cena níže/

  Fotografie, které budou odrážet vaši duši
 • Občerstvení

  Spoustu zdravých a oku lahodících pochutin, káva, sklenka vína
 • Příjemná hudba a kopec legrace

  To k atmosféře ženského setkání prostě patří

A kdo se na vás na pikniku těší?

Lucie

Ta, která šije naprosto božský outfity.

K Lucii na FB

Katka

Ta, co fotí a zachycuje esenci duše. PS: potřebuji profilovku v novém outfitu, kdo mě vyfotí?

Tvoříme s láskou a jsme SAMY SEBOU

Vstupné na piknik je zcela zdarma, pokud budete mít zájem o fotografie nebo oblečení můžete si ho na místě zakoupit anebo si objednat fotografie:

5 ks portrétních fotografií ve svém nebo vyzkoušeném oblečení

1.000 Kč + každá další po 150 Kč.

10 ks portrétních fotografií ve svém nebo vyzkoušeném oblečení

1.500 Kč + video reel + každá další po 125 Kč.

20 ks portrétních fotografií ve svém nebo vyzkoušeném oblečení

2.000 Kč + video reel + každá další po 100 Kč

Místo konání pikniku JSEM SEBOU

Stará Boleslav (Praha - východ) po přihlášení zašlu přesnou adresu.

27. 6. 2024

16:00 - 19:00 4 volná místa

Zamluvit si termín emailem

3. 7. 2024

16:00 - 19:00 4 volná místa

Zamluvit si termín emailem

18. 7. 2024

16:00 - 19:00 4 volná místa

Zamluvit si termín emailem

Pokud cítíte volání, jste srdečně zvány.

Těšíme se na každou z vás.

Katka a Lucie 

Poslední slovo

Tuto stránku jsem tvořila v náramný manšestrový "avokádo" sukni s názvem "dusty green", a hned mi to šlo mooooc pěkně od ruky. Prostě ve svém flow, v radosti, v lehkosti.