CENÍK

Při dlouhodobé spolupráci nebo mým pravidelným klientům nabízím zajímavé slevy.

RODINA nebo RANDE
2.900 KČ
maminky v očekávání, miminka, děti
Chybí Vám fotografie v rodinném albu ze současnosti?
Přijedu za vámi domů nebo se domluvíme na vhodném interiéru/exteriéru k focení.
BUSINESS
3.900 KČ
Máte svůj web a potřebujete se prezentovat?
Nafotíme sérii různých Vašich momentů, které budete moci využít u kontaktu, u svého příběhu, u článků, nebudou chybět ani předpřipravné snímky, kde budete vyzývat k akci.
Fotím ve studiu Praha-západ (cena je potom navýšena o 1.500 Kč) nebo u Vás v kanceláři, případně exteriéru. Na toto focení doporučuji vizážistku (cena líčení a úpravy vlasů je 1.000 Kč), i přestože se běžně nelíčíte - fotomakeup skrývá odlesky a případné nedokonalosti pleti.
"Kvalitní fotky na webu prodávají Vaši službu nebo aktivitu!"
ZÁZRAK ZROZENÍ
19.900 Kč
Budu s vámi u porodu vašeho děťátka. Zachytím celou atmosféru. Součástí celého fotografování jsou samozřejmostí naše setkání předem, budeme si povídat o vašem porodním plánu, o vašem očekávání ode mně. Bez vzájemné důvěry to nejde. V balíčku "zázrak zrození" je zdokumentování samotného porodu (ať už budete rodit doma, v porodním centru nebo porodnici), od I. doby porodní do cca 2 - 3 hodin po porodu. Většinou v tu dobu dorazí i prarodiče nebo sourozenci. Je krásné zachytit i jejich první setkání s miminkem. Budu Vám k dispozici celých 24 hodin, kdykoliv po dobu dvou týdnů před a po vašem plánovaném termínu. Dostanete fotografie v plném rozlišení, vč. černobílého provedení + tisk vybraných fotografií, tak abyste si je mohli dát do rodinného alba - pokladu, který budou moci vaše děti jednou ukazovat těm svým.
REPORTÁŽ Z AKCE
OD 2.500 KČ
Zachycení těch nejdůležitějších a nejzajímavějších momentů ze společenských akcí, seminářů anebo je krátkého workshopu
První započatá hodina 2.500 Kč, každá další 1.000 Kč
Celodenní akce 8.000 Kč
SVATBA
4.900 KČ
jako DRUHÁ/VEDLEJŠÍ fotografka - pro zachycení nejdůležitějších momentů, emocí a detailů - od kadeřníka po obřad

PTÁTE SE... 

ZA JAK DLOUHO BUDOU FOTOGRAFIE HOTOVÉ?

Fotografie digitálně a s citem zpracovávám do 7 dnů a zasílám přes internetovou úschovnu.

KOLIK FOTOGRAFIÍ DOSTANU?

Více jak 40 ks v digitální podobě v rozlišení pro tisk do rámečků, zasílání emailem, tisk do fotoalb nebo i v tiskové kvalitě do rozměru billboard, fotografie předávám s mou značkou i bez značky.

KDE FOCENÍ PROBÍHÁ?

Fotím převážně venku, nebo u vás doma, nebo v kanceláři. Případně si pronajímám krásné studio na Praze-západ (vhodné pro business portréty).

JE FOCENÍ ČASOVĚ OMEZENO?

Na focení budeme mít vždy tolik času, kolik bude potřeba, aby vznikla ta TOP fotka 🙂 Někdy to trvá 20 minut, někdy hodinu a půl. S dětmi, které si hrají focení trvá i déle.

MOJE GARANCE - pokud nebudete s fotografiemi spokojeni, vrátím Vám Vaše peníze.