PROFESNĚ NEJLEPŠÍ ROZHODNUTÍ

"Fotky jsou nádherné - všechny! Mého muže při každé druhé fotce napadal nějaký němčinářský slogan, který by se na to dal napasovat 😃
Domnívám se, že to bylo profesně jedno z nejlepších rozhodnutí tohoto roku se na tebe obrátit. Fotky splňují přesně to, co jsem si představovala, resp. ještě mnohem mnohem víc!
Takže děkuji obrovsky"

Míša Nofftz Skopalová, lektorka němčiny online (www.michaelaskopalova.cz)

OD TÉ DOBY JSEM ZMĚNILA POHLED SAMA NA SEBE

"Když jsem hledala fotografa nebo fotografku na profilové foto, dostala jsem doporučení na Katku.
A byla to skvělá volba. Měla jsem jasnou představu, jak mají fotky působit.
Protože mají být součástí mé prezentace, potřebovala jsem, aby působily přirozeně a odrážely mojí osobnost.
Káťa dokázala mnohem víc. Bohužel se to nedá vyjádřit slovy, ale to každý pochopí sám, protože se zná nejlíp.
Když jsem do focení šla, brala jsem to, že budu mít fotky jako jedna z mnoha. Nepřikládala jsem tomu takovou váhu.
Omyl. Když mi Káťa fotky poslala, nutně jsem si povolila říct sama sobě, že tam vypadám prostě skvěle.
Od té doby jsem také změnila pohled na sebe, že nosit brýle není nic špatného.
A pozitivní reakce mých klientek a přátel jsou toho důkazem.
Momentálně připravuji nový projekt a fotky, které mám od Káti k dispozici, jsou rovněž použitelné.
Jsem ráda, že nemusím už dále do budoucna hledat schopného fotografa. Vím, že jakmile budu potřebovat další fotografie,
volám jednoznačně Katce. Logo ,,FOTÍM S LÁSKOU“ hovoří za vše."

Kristýna Kafková, bytová návrhářka (www.kristynakafkova.cz)

FOCENÍ JAKO ZÁŽITEK

"Děkujeme za skvělé zážitkové focení a výbornou práci. Chtěli jsme nafotit sérii fotek pro prezentaci našeho projektu na web i facebook a výsledek předčil naše očekávání.

Katka vybrala famózní lokalitu na focení - legendární Zátopkův stadion, což v kombinaci s počasím (na sluníčko a zelenou trávu jsme čekali několik měsíců) podtrhlo celkovou atmosféru fotek. Chvíli trvalo překonání úvodních rozpaků a pocitů "já se neumím fotit" (hlavně z mojí strany, protože Michal je rozená fotomodelka ), ale pak už to šlo jako po másle.

Vystřídali jsme několik běžeckých outfitů, rekvizit a zapojily do hry i našeho mazlíka (myslím tím kolo).

Bylo to spontánní, zábavné, poeticky strávené odpoledne a díky profesionalitě Katky i vizážistky Lucie máme super fotky, které dobře vystihují naše osobnosti a podtrhují podstatu naší práce, životní vize a našich snů....Hanka a Michal"

www.cardiolab.cz

OD DĚTSTVÍ JSEM SE NERADA FOTILA

"Milá Katko,
chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat. Focení s Vámi byl příjemný zážitek a navíc i velmi účinná terapie. Od dětství jsem se nerada fotila, obzvlášť když jsem přibrala. Před naším setkáním jsem proto úzkostlivě pozorovala, jak se mi zakulacují tváře a s postupujícím těhotenstvím mi roste nejen břicho. Jenomže součástí mé práce je podporovat ženy na cestě k sebelásce bez podmínek a přijetí sebe sama se vším všudy, takže jsem nastalou situaci přijala jako výzvu. Vám se rychle podařilo, že jsem se uvolnila a cítila se krásná. Také mi moc pomohlo, že jste mi ukázala, jak se mám postavit nebo tvářit, ale jen do té míry, že jsem pořád zůstávala sama sebou. Odjížděla jsem od Vás s lítostí, že jsem se tolik let focení bránila a připravila se o spoustu hezký fotek, i s chutí to hned při nejbližší příležitosti začít napravovat. Věděla jsem, že ať už fotky dopadnou jakkoliv, tahle změna byla nesmírně cenná.
Fotky se Vám moc povedly, určitě je povedených fotek mnohem víc než jedna, v kterou jsem doufala. Vidím na nich samu sebe takovou, jakou se vnímám a jakou jste mě i Vy popsala, ženskou a jemnou, a jak je patrné ze společných fotek s partnerem, milující a milovanou, pečující a opečovávanou." 
- Anna
 

BREATH TAKING

"Katoooooo, ty brdo, ty fotky jsou naprosto breath taking! So so me, on so many levels ❤ uplne jsem dojata a nadsena zaroven. Nektery jsou uplne jak obrazky od Muchy (miluju Muchu a je to pro me nejvic nejkrasnejsi co muze byt, pakrat v zivote jsem se tak videla, ale nikdy jsem to nemela na fotce).
 
Je to uplne zazrak, protoze jsem tam fakt ja, celistva. I s tou hloubkou, i s tim vnitrnim ohnem, i s tou jemnosti.
A je tam TOLIK fotek, kde se usmivam, jsem to ja a libim se tam sama sobe! To nedovede vyfotit nikdo jiny.
DEKUJU, DEKUJU, DEKUJU ❤
A nektere fotky me uplne dojimaji, protoze tam vidim co mam po mamce a babicce, uplne me to s nimi propojilo."
Žaneta 
 
Více napsala i Žaneta tady >>>

DĚSNĚ SI LEBEDÍM 🙂

"Bylo to moc prima odpoledne a ještě dnes je mi z toho příjemně a často si vzpomenu na nějaký útržek - obě děti, Váš úsměv, to, jak Vám to slušelo za foťákem s malou na bříšku, vůni, ovoce, příjemné doteky Míši...no prostě - vybrala jsem si dobře!!

Mimochodem, Můj muž si samozřejmě všiml nějaké změny, komentář byl, jé, zlatíčko, ty jsi dneska nějaká jiná, moc Ti to sluší, co je jinak? a vůbec na to nepřišel! Skvěle mně to bavilo. Pak jsem mu to samozřejmě prozradila.

Dozvuky příjemného focení s Vámi si užívám ještě teď, protože pořád chodí ohlasy na úúúžasné fotky! A to jsem tam zdaleka nedala všechny..Děsně si lebedím 🙂

Moji synové i snachy byli nadšení, můj muž pravil, že to vždycky věděl, že miluje krásnou ženskou (zlatíčko) a všichni známí a neznámí, chválí, a v naprosté většině to není jen zdvořilost, mají radost se mnou 

Ještě jednou Vám moc děkuji a už teď vím, že tohle byl nejlepší dárek k šedesátinám, i když o maličko dřív. Díky!"    

J. Sara (www.tarotsara.cz

VIDÍM SAMU SEBE VE SVÉ KRÁSE A SÍLE

"Focení s Kateřinou je obrovský zážitek. Užila jsem si každou minutu a z výsledku jsem nesmírně nadšená. A to nejen díky velkému množství ohlasů, které jsem na ně dostala na sociálních sítích. Katka ve fotkách zhmotnila to, jak se sama vnitřně cítím. Za posledních 7 let jsem prošla zásadní životní transformací a mé tělo i celkový vzhled se značným způsobem změnily. Katčiny fotky mi pomohly dokončit proces přijetí této nové Blanky. 

Vidím nyní samu sebe ve své kráse a síle. Katčiny fotky jsou mi tak důležitou posilou na mé životní i profesní cestě. Bude mi velkou ctí moci v budoucnu opět s Katkou spolupracovat. Velké díky, Katko!"    

Blanka Vun Kannon (www.blankavunkannon.com

FOCENÍ. NIKDY JSEM HO NEMĚLA RÁDA...

"Už jako malá jsem se vždycky na fotkách mračila. A taky podle toho fotky vypadaly. Ale pochopila jsem, že už nutně potřebuju fotky na svůj web. Pokaždé jsem se zapotila, když jsem nějakou slušnou hledala, uf! 

Katku znám už nějakou dobu. Sice osobně jsme se u focení setkaly podruhé v životě, ale sleduju její práci na facebookunuž delší dobu a cítím, že jsme si blízké. Pokaždé jsem se u nových portrétů, které prezentovala, rozplývala. 

Domlouváme focení:

“Tak kdyby náhodou pršelo, můžeme fotit v kavárně třeba…” říkám já.

“Ne ne, v kavárně Tě nevidím, to je moc tvrdé prostředí, Ty potřebuješ něco měkčího…” 

Sedím  jako opařená…tak to mě dostalo! Jak to tak přesně odhadla? A opravdu si myslím, že v této době potřebuji tu měkkost. Nechávám to zcela v režii Katky. Zároveň mám domluveno i líčení s Míšou Měřínskou. Ačkoliv se normálně téměř nelíčím, řekla jsem si, ať to teda stojí za to. 

Moc ráda poznávám Míšu  osobně. Líčení i přípravy na focení probíhají v naprosto přátelské atmosféře. Bavíme se jako bychom se znaly už léta. Celý den si naplno užívám a nakonec mě to hrozně baví 🙂

A výsledek? Katka mi poslala náhledy fotek ještě týž den. Opět jsem dostala málem šok! Nikdy v životě jsem se sama sobě na fotkách tak nelíbila. Prostě jedním slovem NÁDHERA!!

Katka umí zachytit tu podstatu člověka, to klíčové, co je na něm hezké. To vnitřní nastavení.

Stálo mi za to si dojet jen kvůli focení z Opavy do Prahy. určitě se na Katku v budoucnu zase obrátím. A budu se TĚŠIT !!  Katka prostě FOTÍ S LÁSKOU 🙂

Ze srdce děkuji." Lada (www.ladaventusova.cz)

UŽIJTE SI I VY SKVĚLÉ FOCENÍ

"Spolupráce s Katkou je prostě úžasná. Na focení je vždy skvělá a uvolněná atmosféra, Káťa je tak přirozená, že jakýkoli strach z objektivu zmizí a vy si jen užíváte přítomný okamžik. Hodnotím to nejen z pohledu vizážistky, která s Katkou spolupracuje, ale hlavně z pohledu ženy, která má díky Katce opravdu nádherné a autentické fotky sebe sama na svých webových stránkách. Výsledek předčil moje očekávání. S fotkami jsem maximálně spokojená a s radostí je ukazuji dál. Užijte si i vy skvělé focení!"

Michala Měřínská, www.michalamerinska.cz

"Focení s Vámi bylo velmi příjemné, přirozené a hlavně milé. Neskutečně si cením rychlého jednání, co se týče domluvy termínu, vyvolání fotek a úprav. A to nejdůležitější na konec, fotky jsou moc krásné. Při focení tolika lidí je pomalu nemožné zachytit všechny přirozeně a hezky. Vám se to povedlo. Ještě jednou děkujeme! Rádi s Vámi opět strávíme zase některé odpoledne focením ;-)."

Bára s rodinou

UŽ JSEM ANI NEVĚŘILA, ŽE BYCH MOHLA MÍT TAKOVÉ FOTKY, NA KTERÝCH BYCH SE LÍBILA SAMA SOBĚ.

"Do focení jsem šla s tím, že potřebuji kvalitní snímky pro webové stránky. Po letech zkušeností, že na fotkách nikdy nevypadám tak, jak se sama vidím v zrcadle, jsem nevěřila v něco dokonalejšího. Kateřina se ale nenechala odradit. Usmála se na mě a v pohledu byla jiskřička, že tu výzvu bere. Půl hodiny jsme spolu zápasily s mou prvotní křečí a se záhadou zvanou "foťák Vám opravdu krade úsměv". Ale po dalších dvou hodinkách, které utekly aniž bych si je uvědomila, jsme měly mezi úlovky i fotky, které vypadaly na maličké obrazovce aparátu moc dobře. Když mi dorazily náhledy pro poslední úpravy, nevěřila jsem svým očím. Kateřina zlomila mé prokletí zvané "Foťák mě nemá rád" a já mám krásné fotky, a také příjemné vzpomínky na odpolední focení v krásné zámecké zahradě. 
Velké díky i Michalce Měřínské (www.michalamerinska.cz), která mě na focení líčila. Bylo to příjemné odpoledne."
 Romana, www.feft.cz

JSEM MOC RÁDA, ŽE JSI MĚ FOTILA PRÁVĚ TY

"Kačko, moc děkuji za Tvou vnímavost, empatii, nadhled a profesionalitu při našem focení! Jsem moc ráda, že jsi mě fotila právě Ty - Tvůj přístup mi moc pomáhal.  Přestože jsem inscenované focení neměla nikdy moc ráda, byla to pro mne úžasná zkušenost. A fotky jsou nádherné! Příští focení zase jen s Tebou. Díky moc!"

Petra, www.petraleva.cz

KONEČNĚ MÁM FOTKY, NA KTERÝCH SE CÍTÍM JAKO JÁ

"Milá Kateřino,
Děkuji moc za setkání, seznámení, báječné focení, a čas a nádhernou energii, kterou jste mu věnovala.
Konečně mám fotky, na kterých se cítím jako já, takové, z kterých mám pocit, že opravdu vyjadřují to, kdo jsem a jak se cítím.
Mým obvyklým koníčkem, když se vidím na fotkách je nejprve je zkritizovat a posléze vymazat. To jsem tady při sebevětší snaze nemohla udělat ani s jedinou. Proč? Prostě proto, že jsem nadšená!"

 

Ludmila Djemelová
www.fengshuiporadenstvi.cz

 

"TROŠKU SE USMĚJ, TY MŮŽEŠ"

"Fotky se ti opravdu povedly. Nejvíc na mě zabíralo tvoje: "Trošku se usměj. Ty můžeš." A tak se usmívám i dnes :-)"

Tereza, www.terezakramerova.cz 

 

 

3 GENERACE ŽEN

"Děkuji Katce, že dokáže vždy vnést do focení klid a pohodu. Prožily jsme tak krásné odpoledne na babičině zahrádce plné lásky a smíchu. Mám krásnou vzpomínku, která se už nebude opakovat."

Pavla s maminkou a babičkou

Nevíme, jak to děláš, ale děláš to krásně !

"Ahoj Katko, fotky jsou nádherný a focení bylo zase moc příjemný ! Nevíme, jak to děláš, ale děláš to krásně ! 😀 Teda - teď mi E. napovídá - že vlastně víme, jak to děláš: S LÁSKOU ! :)"

P&E

NA FOCENÍ S KATKOU AŽ Z MIKULOVA...

"Katko, ještě jednou moc děkuji! Focení s Tebou jsem si užila a s fotkami jsem moc spokojená. Mám z nich velkou radost. Vlastně ze sebe. Původní záměr mít profesionální fotky a přitom dělané s citem, lehkostí, úsměvem a nadhledem se vydařil skvěle. Brzy se objeví i na mém webu www.jitkasobotkova.cz. Cesta za Tebou z Mikulova až do Prahy rozhodně stála za to a s radostí Tě budu doporučovat jak svým klientům, tak čtenářům :-)"

Jitka S. - novinářka a koučka

"Potřeboval jsem pro účely životopisu a hledání práce nějakou pěknou profi/business fotku. Volba fotografa, respektive fotograf-ky nemohla padnout na nikoho jiného, než na Káťu - nejen proto, že je to má sestřenice. Její tvorbu jsem sledoval v podstatě od jejích profesionálních počátků, takže jsem věděl, že se o kvalitu nemusím bát. Co mě ale zajímalo, bylo to, jak celé focení bude probíhat. Nejprve mě Káťa odzbrojila maximální flexibilitou, když navrhla termín focení hned na druhý den. Dokonce přijela až ke mně. Pro focení jsme zvolili park u mého domu, bylo celkem hezké počasí. Bavili jsme se o všem možném, probírali novinky u ní i u mně, a já téměř nepostřehl, že už si vyndala aparát, poštelovala nastavení a začala (mě) fotit. Káťa dokáže velmi rychle nacítit prostředí a nenásilně v něm dirigovat fotografovaného tak, aby dosáhla co nejlepší kompozice, světla a ostrosti výsledného snímku. Pro mě, jakožto objekt fotografie, to byla velmi příjemná záležitost. Káťa nafotila tuze moc fotek, ze kterých mi hned druhý den poslala velmi kvalitní výběr, se kterým už jsem si mohl nakládat podle sebe. Pokud někdo shání profesionálního fotografa, který má velký cit nejen pro focený objekt, ale i pro prostředí, ve kterém je objekt focen, ať využije služeb fotograf-ky. Opravdu fotí s láskou."

H.

Nová profilovka na FB má 66 liků

Ještě jednou díky za fotky. Už jsem je vyměnila i na webu - http://www.cevelova.cz/ - dobrý? Mně se to zdá super. A nová profilovka na FB má 66 liků 🙂

Zdraví Madla

FOCENÍ S TEBOU JE VELKÝ ZÁŽITEK

"Milá Kačko, touto cestou Ti chci moc poděkovat za krásne odpoledne, nikdy jsem nic nevyhrála a Tvoje soutěž o podzimní focení s láskou v přírodě prostě to přišlo jak mělo, focení s Tebou je velký zážitek, naladit atmosféru tak, že ani nevím, že se fotím - byl to prostě příjemný zážitek v přírodě na odlehlém místě v centru Prahy -> wau, kdo nezažil, nepochopí:-) Kačka vážně fotí s láskou, jako měla na tričku dnes :-)"

Lucka

BLOG - Z holky v puntíkatých šatech, REBELKOU

TETA BLIK BLIK

"Nedávno se nám narodil druhý syn. Protože už od naší svatby máme svojí dvorní fotogra-fku, neváhali jsme ji znovu oslovit. Mohli bysme chtít fotky ateliérové, načinčané, ale to bysme prostě nebyli my. Kačka nás vždycky zachytí takový, jaký jsme. Z fotek dýchá krásná atmosféra, rodinná pohoda a štěstí. 
Starší syn je celkem divoch. "Teta blik blik", jak jí Matěj pojmenoval, ho ale dokáže vždycky něčím zaujmout, aby zapózoval, nebo alespoň chvilku poseděl. 
Fotky jsou opět překrásné a mohli jsme se z nich radovat už druhý den, což oceňujeme, protože jsme hodně nedočkaví ;).
Děkujeme za příjemné dopoledne a za dokonalé vyobrazení naší rodinky...teď už kompletní ;)."

T. s rodinou

Výsledek opravdu předčil všechna moje očekávání!!!!!

"Potřebovala jsem nafotit nějaké fotky pro svůj web se cvičením Pilates. Už jednou jsem se o to pokoušela u jiné fotografky v ateliéru a výsledek byl tragický. Když mě načesali a nalíčili jako na bál, fotky ve cvičebních pozicích byly nucené, nepřirozené a nikde se nedaly prezentovat. Fotky jsem ale chtěla a tak jsem o 2 roky později oslovila Katku. Po minulé zkušenosti jsem byla připravená, že snad budou po hodinové práci alespoň dvě k použití. Nejdříve mě zarazilo, že budeme fotit venku, nedovedla jsem si představit, jak budu cvičit v trávě pod jabloní. Také Katka zprvu působila poněkud introvertním dojmem, že jsem nevěděla co si myslí 🙂 Výsledek opravdu předčil všechna moje očekávání!!!!! Katka vybrala pro tento účel skvělou kompozici v altánu v parku. Ranní sluníčko přeneslo na fotky krásnou energii, kterou bez pochyby ranní cvičení má. Jakmile se Katka dostala do svého živlu, spadla ze mně veškerá nervozita.  Fotky byly přirozené a byla jsem to já a to co jsem chtěla na fotkách ukázat. Nakonec jsem si ani  nedokázala ze všech těch fotek vybrat. Katka měla prostě skvělé nápady a focení bylo moc příjemné, což se málo kdy přihodí. Touto cestou chci Katce moc poděkovat a věřte nebo ne, opravdu fotí s láskou 🙂

Radana Štorkánová- Studio zdravého pohybu Praha Vinoř

Mezi mé klienty patří spousta zajímavých lidí s nejrůznějšími profesemi, mohu Vám osobně doporučit (řazeno abecedně): 

ALICE KIRŠ

www.zenyzenam.cz

DENISA A RICHARD

www.denisaarichard.cz

JITKA SOBOTKOVÁ

www.jitkasobotkova.cz

LUCIE KOLAŘÍKOVÁ

www.luciekolarikova.cz 

MADLA ČEVELOVÁ

www.cevelova.cz 

MICHALA MĚŘÍNSKÁ

www.michalamerinska.cz

PETRA NAVANITA

www.navanita.cz 

BLANKA VUN KANNON

www.blankavunkannon.com

EDVARD KOŽUŠNÍK

www. kozusnik.tumblr.com

KATEŘINA HOFMANNOVÁ

www.coach4u.cz 

LUCIE LEBDUŠKOVÁ

www.lucielebduskova.cz

LADA VĚNTUSOVÁ

www.ladaventusova.cz 

OLGA BUŠKOVÁ

www.olgabu.cz 

RADANA ŠTORKÁNOVÁ

www.studiozp.cz 

TEREZA KRAMEROVÁ

www.terezakramerova.cz 

BOHDANA KABÁTOVÁ

www.bohdanakabatova.cz

DANIELA ŠMOLÍKOVÁ

www.didymos.cz

JANA BÁRTÍKOVÁ

www.ziskamdobroupraci.cz

KATEŘINA ČAMBALOVÁ

www.mondesigner.cz

LUDMILA DJEMELOVÁ

www.fengshuiporadenstvi.cz

LUCKA HARNOŠOVÁ

www.radostsdetmi.cz

PAVLA VEDRALOVÁ

www.andeloptik.cz

VOJTĚCH UNTERMÜLLER

www.unter.cz

ZDENĚK WEBER

www.zdenekweber.cz