Z HOLKY V PUNTÍKATÝCH ŠATECH REBELKOU

Skvělé odpoledne s Lucií, která získala můj dárek – FOCENÍ S LÁSKOU.

Obě jsme si to moooc užily. Lucka měla přání: podzimní focení s barevným listím na Petříně.

Nebyla to náhoda, že jsme zašly ke sprejerské zdi – táhlo nás to tam obě, mně to však pořád nesedělo s tím, že bych tu krásnou holku v šatičkách měla postavit k té zdi a fotit… sdělila jsem jí svou představu a několikrát se jí nesměle zeptala, jestli je to pro ní v pořádku, fotit se v tomto prostředí (opuštěné místo, na zemi sem tam střep, odpadky, pavučiny) …ale nemohla jsem si pomoct, prostě mi to tam sedělo… jen to oblečení, co teda s tím? Lucka vytahovala z tašky jedny krásnější šaty za druhými, ani v jedněch jsem si ji neuměla u té zdi představit – pak vytáhla černý korzet, TO JE ONO! Vykřikla jsem, máš k tomu džíny? Ne.

“Pak vytáhla černý korzet, TO JE ONO! Vykřikla jsem, máš k tomu džíny? Ne.”

… pomohla jsem Lucce do korzetu, vrchní část šat jsme pěkně ohrnuly a na fotkách to vypadá, že má kalhoty s laclem 🙂

Na fotky v trávě s listím taky došlo… v těch krásných šatech, ale obě jsme cítily jak naše energie poklesla.

Lucko, dííky za naše setkání! Další focení bude v křiváku, džínách a koních 🙂

Moje doporučení: berte si na jakékoliv focení více kousků oblečení, empatický fotograf vás dokáže nacítit, zjistit vaši přirozenost a podle toho společně vyberete oblečení, ve kterém se budete cítit skvěle!

Fotím s láskou

Kačka

 

Kateřina

předchozím životě jsem byla event managerem, v současnosti jsem fotografkou a maminkou malé dcery. Fotím denně, pokud nemám u sebe svou milovanou zrcadlovku, fotím iPhonem (galerie na Instagramu). Mezi mé klienty patří zejména rodiny s dětmi nebo ženy v očekávánípáry, ale v poslední době mě oslovují ženy, které chtějí portrétní fotografie buď pro své potěšení, radost nebo pro prezentaci sebe a svých aktivit/práce/poslání na internetu, na svých webových stránkách. Nejradši k focení využívám přirozené denní světlo. A hlavně! Fotím s láskou :-) Těším se na setkání... Kateřina

Komentáře