FOCENÍ ZVYŠUJE SEBEVĚDOMÍ, VÁŽNĚ!

Když fotím profesní fotky na web jsem ráda, když si klineti/ky objednají vizážistku na fotomake-up, na fotkách je to pak nesmírně znát. Spolupracuji s Michalou Měřínskou www.michalamerinska.cz a vždycky ji moc ráda pozoruji při její práci – Míša zkrátka ví/cítí, co komu sedne, její práce je čistá a profesionální. Děkuju, že jsme se potkaly.

Na fotce je Zuzka, právní překladatelka, přijela z Podkrkonoší a chtěla fotky na svůj web – její přání bylo: velmi minimalistické. Líčení si objednala, přestože se normálně vůbec nelíčí a musím říct, že jí to nesmírně seklo, úplně ožila a celé focení si moc užila. To je taková nádhera pozorovat ženu jak cítí sebevědomější a užívá si každý okamžik. Po tomto setkání jsem si řekla, že to je přesně to – proč ráda fotím – vidět se na fotkách a líbit se sama sobě, být se sebou spokojená, mít se ráda – to je to nejvíc!

Kačka, fotím s láskou

Kateřina

předchozím životě jsem byla event managerem, v současnosti jsem fotografkou a maminkou malé dcery. Fotím denně, pokud nemám u sebe svou milovanou zrcadlovku, fotím iPhonem (galerie na Instagramu). Mezi mé klienty patří zejména rodiny s dětmi nebo ženy v očekávánípáry, ale v poslední době mě oslovují ženy, které chtějí portrétní fotografie buď pro své potěšení, radost nebo pro prezentaci sebe a svých aktivit/práce/poslání na internetu, na svých webových stránkách. Nejradši k focení využívám přirozené denní světlo. A hlavně! Fotím s láskou :-) Těším se na setkání... Kateřina

Komentáře