Jaký bude 2017?

ROK 2017

Tento rok bude KLIDNÝ, ale přesto v pohybu. Bez našich vizí a vniřních cílů se může zdát až NUDNÝ. Tvořme si malé i velké sny, nechme se unášet na vlně našich flow.
Tento rok bude hodně o cestování, i ti, kteří už dlouho nikde nebyli se budou pohybovat, bude se cestovat za hranice svého komfortu, za dobrodružstvím, za odpočinkem.

Tento rok bude hojný na počet narozených dětí.

Měli bychom si všímat signálů našeho těla, bude se hodně hlásit a pokud ho uslyšíme včas můžeme hladce předejít potížím.

Ráda bych vám popřála, abyste nejen v tomto roce BYLI SAMI SEBOU, byli tvůrčí ve vlastních projektech, nechali se inspirovat, ale mohli se podepsat sami za sebe.

Přeji vám, abyste si tvořili symboliky – pojítka, která vás i při vzpomíce vždy udrží ve svém vlastním nitru, anebo s nejužší rodinou.

Buďte při sobě, s láskou Katka

Kateřina

předchozím životě jsem byla event managerem, v současnosti jsem fotografkou a maminkou malé dcery. Fotím denně, pokud nemám u sebe svou milovanou zrcadlovku, fotím iPhonem (galerie na Instagramu). Mezi mé klienty patří zejména rodiny s dětmi nebo ženy v očekávánípáry, ale v poslední době mě oslovují ženy, které chtějí portrétní fotografie buď pro své potěšení, radost nebo pro prezentaci sebe a svých aktivit/práce/poslání na internetu, na svých webových stránkách. Nejradši k focení využívám přirozené denní světlo. A hlavně! Fotím s láskou :-) Těším se na setkání... Kateřina

Komentáře