Jak se připravit na focení?

Máte před sebou rodinné focení a chcete, aby byl každý snímek kouzelným okamžikem, který bude zářit i po letech?

Věřte mi, s přípravou, kterou vám nyní sdělím, se každá fotka stane nezapomenutelným dílem!

Oblečení.
Vyberte si barvy, které se doplňují a vytvářejí harmonický celek. Nemusí to být uniformní kostýmy, ale ať odráží váš styl a přináší pocit POHODLÍ.

Barvy.
Nebojte se experimentovat s odstíny, které reflektují roční období nebo prostředí, kde se budete fotit. Ale pozor, ať neskončíte jako vánoční stromeček plný pestrobarevných světýlek. Mírnější paleta, kde JEDNA DVĚ BARVY DOMINUJÍ, vytvoří efekt, který bude wow.

Vlasy.
Ať je to účes jednoduchý nebo nápaditý, měl by ukazovat vaši přirozenou krásu a nechat vyniknout každého člena rodiny v jeho nejlepším světle. Nezapomeňte, že pár dní před focením je ideální čas pro stříhání, aby vlasy vypadaly svěže, ale už se „usadily“.

Příběh.
Každá rodina má ten svůj. Můžete si vzít rekvizity, které vám jsou blízké a mají pro vás význam, jako je například babiččina deka nebo oblíbená kniha. Tyto předměty dodají vašemu focení hloubku a příběh.

Energie.
Energie, kterou přinesete na místo focení, bude v záběrech, je to tak! Buďte přirození, bavte se a nechte emoce plynout volně. Často mi klienti píšou, že nejkrásnější fotky jsou často ty, kde zapomenou na to, že je fotím a prostě si užívají společně prožitý okamžik.

Radost, láska a úsměv, to je nejlepší oblečení, které můžete na rodinném fotografování mít.

S nadšením pro focení

~ Katka

#fotografka #rodinnyportret #familyphoto #fotimslaskou #rodina #prirozenesvetlo #priroda

Kateřina

předchozím životě jsem byla event managerem, v současnosti jsem fotografkou a maminkou malé dcery. Fotím denně, pokud nemám u sebe svou milovanou zrcadlovku, fotím iPhonem (galerie na Instagramu). Mezi mé klienty patří zejména rodiny s dětmi nebo ženy v očekávánípáry, ale v poslední době mě oslovují ženy, které chtějí portrétní fotografie buď pro své potěšení, radost nebo pro prezentaci sebe a svých aktivit/práce/poslání na internetu, na svých webových stránkách. Nejradši k focení využívám přirozené denní světlo. A hlavně! Fotím s láskou :-) Těším se na setkání... Kateřina

Komentáře