KATEŘINA TŮMOVÁ

 

 

Email: fotimslaskou@gmail.com 

IČ: 67654771

Fotím v Praze a ve Středočeském kraji nebo jak se domluvíme, přijedu.  

Těším se na foto setkání, s láskou

 

K.

 

 

Focení je moje flow, není to moje práce, je to můj život. 

Mým darem je se na lidi nacítit a vyfotit jejich pravé JÁ, přirozenou krásu - VÁS. 

Při focení nevnímám čas ani prostor, jsem v kreativním proudu 🙂

 

Focení bylo mojí zábavou již od mala, moje maminka i babička se fotografií zabývaly a já mámě tahala její kinofilmovou zrcadlovku už od mala. V dospělosti jsem se po "kancelářské kariéře" znovu k focení vrátila, tentokrát naplno. Z občasného focení se napovrch drala má vnitřní kreativita, flow a naplnění. A to pak už to šlo samo 🙂 

Začala jsem fotit společenské akce (pro časopisy a firmy), pak mě začaly oslovovat kamarádky, že jim chybí fotografie v rodinném albu...

Mojí srdcovou záležitostí je fotodokument "ZÁZRAK ZROZENÍ" je to nádherné plynutí dobou porodní, zachycení celé atmosféry a focení prvních okamžiků, kdy se díváte s vaším čerstvě narozeným miminkem do očí. To je taková NÁDHERA, je to úžasné. 

 

Jsem vděčná za každé setkání s vámi - jste mi inspirací, DĚKUJU.

ZAJÍMÁ VÁS JAK PROBÍHÁ FOCENÍ? CHCETE SI DOMLUVIT TERMÍN?

 NAPIŠTE MI...

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

O své klienty se pečlivě starám a vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí. Já, Kateřina Tůmová IČ: 6765477 je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro naši elektronickou komunikaci a emailů ode mě, které se týkají fotografování. 

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.