FOCENÍ MIMINKA V 5 ČLENNÉ RODINĚ

Krásný dárek do vaší rodiny je na světě 🙂

Zachyťte ty okamžiky… nejlépe u vás doma (prostor se dá přizpůsobit), kde to děťátko i maminka znají.

A když jsou u toho i větší děti, sourozenci užíváme si to všichni 🙂 Podívejte se na video, které jsem pro vás natočila, pro představu, jak to je v běžné 5ti členné rodině.

Větší děti mají velkou zálibu ve zkoumání mého foťáku, nastavují se, pózují, běhají se mi koukat přes rameno, jestli jsou na fotce vidět… a jak miminko? Baví ho ta pozornost, ten ruch kolem, cítí se dobře. 

U focení má být hlavně pohoda, když je v pohodě maminka a ostatní členové rodiny – je i miminko v klidu, však to znáte 🙂 Focení miminek je nejlepší do šesti týdnů od narození. Miminka hodně spinkají a dají se dobře „aranžovat“. Nikdy nespěcháme, je to na pohodu.

Krásné dny s rodinou pohromadě

Děkuju Míše a její velké rodině

Kačka

Kateřina

předchozím životě jsem byla event managerem, v současnosti jsem fotografkou a maminkou malé dcery. Fotím denně, pokud nemám u sebe svou milovanou zrcadlovku, fotím iPhonem (galerie na Instagramu). Mezi mé klienty patří zejména rodiny s dětmi nebo ženy v očekávánípáry, ale v poslední době mě oslovují ženy, které chtějí portrétní fotografie buď pro své potěšení, radost nebo pro prezentaci sebe a svých aktivit/práce/poslání na internetu, na svých webových stránkách. Nejradši k focení využívám přirozené denní světlo. A hlavně! Fotím s láskou :-) Těším se na setkání... Kateřina

Komentáře