KTERÝ DEN je v životě VÍC?

 

Představte si den, kdy jste se narodili. Co se odehrávalo v maminčině mysli, co táta? Co prarodiče?

Moje maminka byla u porodu sama, bez mého táty, v té době otcové u porodů nebývali zvykem. Můj táta mě viděl poprvé z okna apolinářské porodnice. Mojí mámě bylo necelých 20 let, když mě přivedla na svět. Mě, svou první dceru. Dala bych nyní cokoliv, vidět její odhodlání, její odvahu, její absolutní lásku, radost i únavu ve tváři, když mě poprvé držela v náručí….

Vidět sebe po tom, co jsem sbírala 9 měsíců sílu, abych se mohla podívat do očí mojí mámy, cítit její vůni a měkkou kůži, když mě k sobě tiskla.

Byl to pro nás pro obě den, kdy moje máma doslova nasadila svůj vlastní život, abych se prostřednictívm jí mohla narodit. DĚKUJU TI, MAMI.

 

síla zrození

“Síla zrození” je dokument, který zachycuje to, co se děje v těchto nádherných okamžicích. Při těchto momentech nepoužívám ani blesk ani jiné další světlo.

…tiše fotím ten POSVÁTNÝ OKAMŽIK, kdy sama nebo se svým partnerem očekáváte narození malého zázraku. Zachytím partnerovu podporu a jeho sdílení vašich nejhlubších pocitů, sílu každé vaší kontrakce a vzápětí úlevu, která vás přibližuje k setkání s miminkem. S hlubokou úctou k vám fotím radost, pot a slzy dojetí, když se podíváte tváří v tvář vašemu miminku. První doteky s miminkem, první pohledy. A jaké je pak setkání s babičkou, dědou nebo sourozenci? Ten výraz ve tváři je nezopakovatelný. Je plný radosti, dojetí, bezpodmínečné lásky…

Většina žen označuje den, kdy se narodilo jejich děťátko jako nejkrásnější den v jejich životě. Prožijte tyto magické okamžiky bez vyrušení. Váš partner může být plně přítomen bez starosti o focení a být vám tou nejbližší podporou.

Tyto momenty váš partner těžko fotoaparátem zachytí, pro něj je tento den stejně tak důležitý (a emotivní) jako pro vás – nastávající matku.

Narození dítěte změní nenávratně váš společný život. Mohu vám zaručit, že nebudete litovat, že jste jej nechali zdokumentovat. Dní s takovovým významem je v životě jen velmi málo.

Fotím s láskou, Kačka

Kateřina

předchozím životě jsem byla event managerem, v současnosti jsem fotografkou a maminkou malé dcery. Fotím denně, pokud nemám u sebe svou milovanou zrcadlovku, fotím iPhonem (galerie na Instagramu). Mezi mé klienty patří zejména rodiny s dětmi nebo ženy v očekávánípáry, ale v poslední době mě oslovují ženy, které chtějí portrétní fotografie buď pro své potěšení, radost nebo pro prezentaci sebe a svých aktivit/práce/poslání na internetu, na svých webových stránkách. Nejradši k focení využívám přirozené denní světlo. A hlavně! Fotím s láskou :-) Těším se na setkání... Kateřina

Komentáře