RÁDA POZORUJU LIDI

Od mala ráda pozoruju lidi, vidím jejich tvář a tělo, ale cítím jejich duši. Každý jsme krásný, každý jsme jedinečný. Při focení zachytávám to, co vyzařujete. Proto má fotka je každá jiná, je za ní jiný lidský příběh. Nefotím v ateliéru, potřebuji u focení dynamiku, pohyb, různé prostředí. Zabírat vás z více úhlů – z vašich jedinečných úhlů. Nebudete mít stejnou fotku, kterou vidíte na mém webu, budete mít tu SVOU, jedinečnou.

Před focením si s lidmi a dětmi ráda povídám, o obyčejných věcech, které jsou však pro mou práci důležité. Vezmu si z nich to, co se pak promítne do výsledku fotky. Mé fotky nejsou ničím zvláštní, ale přeci jen slychávám, že jsou jiné. Jsou jiné tím, že při focení jsem naprosto přítomná a s vámi.

Už v neděli 25.5. pořádám oblíbené  „focení v trávě“ sejdeme se v parku, a při procházce uděláme pár fotek, vašich JEDINEČNÝCH momentů.

Kačka

Kateřina

předchozím životě jsem byla event managerem, v současnosti jsem fotografkou a maminkou malé dcery. Fotím denně, pokud nemám u sebe svou milovanou zrcadlovku, fotím iPhonem (galerie na Instagramu). Mezi mé klienty patří zejména rodiny s dětmi nebo ženy v očekávánípáry, ale v poslední době mě oslovují ženy, které chtějí portrétní fotografie buď pro své potěšení, radost nebo pro prezentaci sebe a svých aktivit/práce/poslání na internetu, na svých webových stránkách. Nejradši k focení využívám přirozené denní světlo. A hlavně! Fotím s láskou :-) Těším se na setkání... Kateřina

Komentáře

  • eBook „Jak překonat obavy z focení“

    Zamilujte si focení, i když budete stát před objektivem přímo vy.

  • Nejnovější příspěvky

  • Rubriky